top of page
Nanosrebro 03.jpg

INNOWACYJNA
I SKUTECZNA
DEZYNFEKCJA

NA MIARĘ
XXI WIEKU

polecaj

NASZE PRODUKTY

i zarabiaj

Nanosrebro

NANO SILVER aerosol SANITIZER to preparat do dezynfekcji z molekułami srebra o działaniu bakteriobójczym, wirusobójczym i grzybobójczym, co potwierdziły badania przeprowadzone przez Zakład Wirusologii Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH, Lab-Test Laboratorium s.c. oraz Ita-Test Laboratorium.
Cząsteczki srebra wnikają w odkażaną powierzchnię, a także w szpary, pęknięcia i zarysowania, uniemożliwiając tym samym namnażanie się mikroorganizmów. Po zastosowaniu aerozolu na pokrytej nim powierzchni gromadzą się dziesiątki bilionów drobin srebra na każdym centymetrze kwadratowym, tworząc tym samym powłokę antybakteryjną. Dzięki osiągnięciom współczesnej nanotechnologii, walka z patogennymi drobnoustrojami jeszcze nigdy nie była tak prosta i skuteczna.
Srebro zwalcza ponad 650 znanych bakterii. Produkt wykazuje pełną wirusobójczość, która obejmuje zarówno wirusy bezosłonkowe jak i osłonkowe występujące w tzw. obszarze medycznym. Preparat nie wykazuje właściwości drażniących ani uczulających, co potwierdzają przeprowadzone badania dermatologiczne (Skin Compatibility Test).
Kolejne niezależne badania udowodniły, że powłoka antybakteryjna powstała po użyciu NANO SILVER AEROSOL SANITIZER działa aż 14 dni po nałożeniu preparatu. Drobinki srebra działają przeciw-drobnoustrojowo tak długo, dopóki pozostają w miejscu aplikacji.
ZAMÓW 3 x 125 ml >>>                     ZAMÓW 500 ml >>>

 

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI
 
Zabija bakterie, wirusy i grzyby. Już po kilku chwilach likwiduje 99,99% chorobotwórczych mikroorganizmów dzięki wytwarzanej powłoce antybakteryjnej i długo stanowi stałą ochronę (ok. 14 dni).
W przeciwieństwie do innych preparatów zawierających srebro, ten ma udokumentowane działanie potwierdzone przez niezależne jednostki badawcze.
 
ZAREJESTROWANY PRODUKT BIOBÓJCZY
 
NANO SILVER aerosol SANITIZER posiada pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym (nr 3844/09 z dnia 03.11.2009). Jest to kolejna gwarancja jakości i skuteczności preparatu.

JAK DZIAŁA NANOSREBRO? >>>
ZASTOSOWANIE
yellow-4973974_960_720.jpg
iphone-2468714_960_720.jpg
mattress-2029190_960_720.jpg
craft-4237842_960_720.png
pleśń_na_ścianach_dezynfekcja.jpg
vehicle-3872550_960_720.jpg
air-conditioner-6605973_960_720.webp
isolated-1584182_960_720.jpg
boxing-4651853_960_720---.jpg
ski-2098120_960_720---.jpg
shaving-set-2202295_960_720.jpg
isolated-1188036_960_720.webp
dog-2842905_960_720.jpg
woman-1979258_960_720.jpg
Dezynfekcja obuwia
 • Nieprzyjemny zapach z butów? Ten problem może dotyczyć każdego z nas, nie tylko sportowców. Nasz preparat nie maskuje przykrego zapachu, lecz likwiduje jego przyczynę, czyli namnażające się bakterie i grzyby. Wystarczy spryskać wewnętrzną stronę buta, odczekać kilkanaście minut do odparowania preparatu i gotowe!
Przedmioty codziennego użytku
 • Codziennie setki razy dotykamy naszych smartfonów, klawiatur komputera, kluczy, klamek, włączników światła, przez co niezwykle szybko stają się siedliskiem zarazków i drobnoustrojów. Częste mycie rąk oraz regularna dezynfekcja codziennie używanych przedmiotów pozwoli Ci znacznie zwiększy Twoje poczucie bezpieczeństwa. Znacząco zmniejszysz ryzyko pojawienia się infekcji.  Produkt można wykorzystywać także do szybkiej dezynfekcji bawełnianych maseczek.
 
Meble, dywany i tapicerki
 • Gdy meble zbyt długo znajdują się w zawilgoconych pomieszczeniach, mogą zacząć wydzielać nieprzyjemny zapach.  Domowymi sposobami trudno jest się pozbyć zapachu stęchlizny, a oddanie kanapy do profesjonalnego czyszczenia może sporo kosztować. Nanosrebro znane jest ze swoich właściwości dezodoryzujących, likwiduje przykry zapach stęchlizny i pozwoli Ci cieszyć się przyjaznym otoczeniem na długi czas.
 
Materace
 • Łatwość, z jaką przy użyciu naszego preparatu można dezynfekować materace docenią nie tylko właściciele hoteli, pensjonatów, pracownicy szpitali, ale również każda gospodyni domowa. Gwarancją prawidłowego wyczyszczenia i zdezynfekowania materaca jest jego dokładne wysuszenie, co w przypadku większości materacy jest praktycznie niemożliwe. Nasz produkt odparowuje ze spryskanej powierzchni już po kilkunastu minutach!
Grzyb i pleśń na ścianach
 • Zalanie piwnicy, nieszczelny dach, nieodpowiednia cyrkulacja powietrza lub po prostu zbyt wysoka wilgotność mogą sprawić, że na ścianach pojawią się nieproszeni “goście”: pleśń i grzyby. Podstawą jest eliminacja przyczyny problemu, ze skutkami pomogą rozprawić się nanocząstki srebra, które skutecznie pozwolą Ci uporać się z zagrzybiałymi ścianami.
Klimatyzacja
 • Klimatyzacja to obecnie standardowe wyposażenie samochodu. Jednak jej dobroczynne działanie stwarza też idealne warunki do rozwoju niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Grzyby, bakterie oraz inne patogeny mają tu jak w raju. Dlatego też konieczna jest regularna dezynfekcja i odgrzybianie klimatyzacji. Poza profesjonalnymi przeglądami (zapewniającymi w razie potrzeby uzupełnienie czynnika chłodzącego czy wymianę filtrów), warto samemu zadbać o swoją klimatyzację - dla zdrowia i bezpieczeństwa, a także ze względu na zdecydowanie niższe koszty. NANOSILVER aerosol SANITIZER powinien być standardowym wyposażeniem Twojego auta.
 • Klimatyzatory domowe i biurowe, które na co dzień dbają o nasze dobre samopoczucie i powietrze wolne od zanieczyszczeń, podobnie jak klimatyzacja samochodowa, wymagają regularnych działań, by spełniały swoją funkcję i nie rozprzestrzeniały nieprzyjemnego zapachu, a przede wszystkim - nie stanowiły zagrożenia dla zdrowia.
 
Urządzenia sanitarne
 • Nie tylko toalety publiczne to skupiska chorobotwórczych bakterii i wirusów. Dla bezpieczeństwa Twoich najbliższych, pamiętaj o regularnej dezynfekcji muszli klozetowej, wanny, baterii łazienkowej, pojemników na odpadki higieniczne i innych urządzeń sanitarnych w Twojej łazience. Dlaczego? Ograniczysz w ten sposób rozprzestrzenianie się tzw. “chmury bakteryjnej”, która z każdym spłukaniem wody rozsiewa się nawet na odległość 2 m.
 
Akcesoria sportowe
 • Utrzymanie w czystości kasku, rękawic i pozostałych akcesoriów motorowych i rowerowych to podstawa. Niestety, nie we wszystkich kaskach można zdemontować wyściółkę wewnętrzną i ją wyczyścić, tak więc utrzymanie higieny w tym wypadku to nie lada wyzwanie. Używając preparatu do dezynfekcji NANO SILVER aerosol SANITIZER zlikwidujesz bakterie rozkładające pot i usuniesz przykry zapach.
 
Akcesoria narciarskie i jeździeckie
 • Ośrodki jeździeckie, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i snowboardowego doskonale wiedzą, jak ważne jest bezpieczeństwo ich klientów i zagwarantowanie im czystego i zdezynfekowanego sprzętu. W normalnych warunkach dezynfekcja takiego sprzętu jest droga i bardzo czasochłonna, z NANO SILVER aerosol SANITIZER cały proces trwa kilka minut. Działanie baketrio, wiruso i grzybobójcze zostało potwierdzone badaniami. Nie ma nic przyjemnego w zakładaniu śmierdzącego i przepoconego toczka w upalny dzień, prawda? 
Salony kosmetyczne i fryzjerskie
 • Dbanie o czystość i higienę każdego salonu piękności i gabinetu masażu to podstawa. Ważne jest zarówno dbanie o narzędzia, jak i o fotele, oparcia, blaty. Codziennie odwiedzają je dziesiątki klientów, dlatego żeby zapewnić bezpieczeństwo sobie, pracownikom i pozostałym klientom, zapobiegać rozprzestrzenianiu się groźnych patogenów, warto pomyśleć o  długotrwałej ochronie. Biobójcze działanie NANO SILVER aerosol SANITIZER zostało potwierdzone niezależnymi badaniami.
 
Gabinety dentystyczne i weterynaryjne
 • NANO SILVER aerosol SANITIZER świetnie sprawdzi się także w gabinetach stomatologicznych, przychodniach, lecznicach weterynaryjnych, domach opieki. W kilka minut będziesz w stanie zdezynfekować  wszystkie powierzchnie w swoim gabinecie, aby zapewnić wolne od mikroorganizmów otoczenie sobie i innym. 
 
Legowiska zwierząt
 • Regularne czyszczenie i pranie legowiska (nawet w wysokiej temperaturze) nie zawsze wystarcza, aby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu i odpowiedzialnych za niego bakterii, wirusów i grzybów. Utrzymanie czystości wokół naszych pupili ma również ogromne znaczenie w zapobieganiu groźnym chorobom naszych podopiecznych. Produkt nadaje się również do dezynfekcji kuwet.
 
Produkt uniwersalny
 • Dzięki poręcznemu opakowaniu oraz szybkiej i łatwej aplikacji, produkt nadaje się do użytku profesjonalnego i domowego. Korzystny stosunek jakości do ceny, wydajność i długotrwałe działanie potwierdzone badaniami sprawiają, że jest to produkt niezbędny w każdym domu i w każdym zakładzie użyteczności publicznej. Znajduje zastosowanie także w salonach tatuażu, solariach, hotelach, pracowniach komputerowych, klubach fitness, wypożyczalniach samochodowych  i wielu innych. Teraz osiągnięcia nanotechnologii są na wyciągnięcie ręki.
 
JAK DZIAŁA NANOSREBRO? >>>
bottom of page