top of page
BALSAM DV - 2 x piramida.jpg

REGENERUJE I UJĘDRNIA SKÓRĘ
LECZY CHORE MIEJSCA

polecaj

NASZE PRODUKTY

i zarabiaj

Balsam Del Vitae       (zawiera CBD)

Wspomaga proces leczenia chorób skóry (dermatoz), odleżyn oraz uszkodzeń skóry, np. po oparzeniach (w tym także słonecznych). Stanowi również skuteczne wsparcie przy różnego rodzaju problemach kosmetycznych. (Opakowanie zawiera 50 g balsamu).

SPOSÓB UŻYCIA

Stosować miejscowo najlepiej poprzez wklepywanie w skórę. Przechowywać w temperaturze pokojowej (w trakcie stosowania), a jeżeli balsam przez dłuższy czas jest nieużywany – najlepiej trzymać go w chłodnym miejscu.

ZAMÓW >>>


ZASTOSOWANE ZIOŁA

Ziołowy skład wspomaga gojenie się ran, minimalizując przy tym ryzyko powstania bliznowca. Zastosowane tu zioła współgrają ze sobą w procesie naprawy uszkodzonego naskórka (nagietek, lepiężnik, konopie, trędownik), a jednocześnie znieczulają gojące się rany (acmella – znana również jako znieczulecznik lub jeżówka elektryczna).

SKŁADNIKI DEL VITAE (z CBD)

Kolejna para składników to kwas humusowy i 30% pasta CBD, zapakowane w nanorurki glinki kaolinitowej (pełne spektrum znane z suplementów diety DEL VITAE oraz DEL VITAE HEMP). To zestaw do zadań specjalnych. Ma on na celu zapobieganie rozwojowi patogenów oraz dostarczanie skórze niezbędnego budulca zawartego w życiodajnym kwasie humusowym.

Poza czynnymi związkami węgla, wodoru i tlenu znajdują się tu makro- i mikroelementy, takie jak: sód, potas, miedź, krzem, cynk, fosfor oraz wapń. To minerały będące budulcem skóry.

Z kolei CBD działa przeciwzapalnie, dlatego redukuje zmiany skórne, zmniejsza opuchliznę i stymuluje organizm do regeneracji.

(Uwaga! Przy poważniejszych problemach, które tego wymagają, wskazane jest łączenie zewnętrznego działania balsamu DEL VITAE z suplementem diety DEL VITAE >>> lub DEL VITAE HEMP >>>, działającym równolegle od wnętrza organizmu).

TŁUSZCZE i WITAMINY

Bazą składu tłuszczowego jest tłuszcz zwierzęcy (wołowy), który w połączeniu z organicznym olejem palmowym przebija się przez płaszcz hydrolipidowy wnosząc czynne składniki z ziół. Nie uszkadza go, a uszczelnia. Każda kolejna aplikacja przynosi ukojenie i widoczną poprawę. Dodatek wosku pszczelego tworzy na skórze warstwę okluzyjną, chroniącą przed wpływem czynników zewnętrznych. Nawilża, a zawartość naturalnej witaminy A przyspiesza proces regeneracji.
Uszkodzony naskórek najczęściej jest pozbawiony odpowiedniego, głębokiego nawilżenia, dlatego w skład balsamu wchodzi hydrolat aloesowy, stymulujący syntezę kolagenu oraz witamina E, która przyspiesza gojenie się ran, wspomaga regenerację i ma działanie kojące.
Ponieważ balsam wytwarzany jest metodą manufakturową, mogą wystąpić w nim drobinki glinokrzemianu, wosku lub ziół. W żaden sposób nie wpływa to na obniżenie jakości produktu.

OPAKOWANIE

Pojemnik typu AIRLESS (z próżniowym dozownikiem), umożliwia korzystanie z balsamu w sposób higieniczny, całkowicie zapobiegając dostawaniu się do wnętrza opakowania bakterii z rąk i z powietrza.
W przypadku konieczności otwarcia pojemnika, zaleca się nabieranie balsamu przy pomocy sterylnej szpatułki.

UWAGA! Obecnie etykiety mają próbną szatę graficzną w dwóch wariantach – z białym albo zielonym tłem (nawiązującym do etykiet na słoiczkach DEL VITAE). Prosimy o informację zwrotną – który wariant jest lepszy w Państwa odbiorze? – ten będziemy rozwijać w przyszłości.

ZAMÓW >>>


bottom of page